zavřít

<i>Lips - odpověď Microsoftu na SingStar</i>

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V jednom z vánočních trháků na Xboxu 360 si ripnete hudbu z hudebních CD a nazpíváte si je po svém.

Šíří se dosud neověřené zprávy, že Microsoft hodlá v rámci politiky typologického rozšíření hráčského portfolia konzole X360 o mainstream přijít na trh se hrou pro tyto účely jako stvořenou. Má jít o projekt Lips, hudební počin se třemi desítkami songů ve svém základu a dále dvěma bezdrátovými mikrofony, které umožní nazpívat si tady své vlastní písničky. Nedosti na tom má jít prý o interaktivní periferie vybavené pohybovými senzory, díky čemuž můžete zpívání vkusně doplnit tančením nebo nějakými specifickými pohybovými aktivitami, k nimž vás vybídne hra, za což se vám pochopitelně navyšuje výsledné skóre.

Byla-li řeč o vašem zpívání, Lips dokáže potlačit originální vokály, takže u vybraného hitu to bude především vaše maličkost, co zde bude ke slyšení. Vaše umění přirozeně bude možné uložit a pochlubit se s ním následně široké veřejnosti. Přičemž k tvůrci nabídnutým třiceti songům si můžete ripnout ještě jakoukoli muziku z vašeho CD nebo iPodu. Oficiální nabídka písní se pochopitelně má dále rozšiřovat skrzevá online shop, kde budou hudební novinky za nějaký menší peníz ke stažení. Zatím sice jde o nepotvrzenou zprávu, ale něco nám říká, že se na E3 dočkáme jejího potvrzení.

zdroj: Kotaku

mart

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.