zavřít

<i>Ghost Recon Advanced Warfighter 3 na cestě?</i>

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tajemná flashová animace na webu Ghost Reconu může znamenat leccos: nabízíme možné interpretace.

Na oficiálním webu známé série Ghost Recon přibyla záhadná animace s vojenským interface a několika filmečky, které jsou záměrně poškozené a dochází k jejich průběžným opravám. Kvůli špatné viditelnosti a přeskakujícímu obrazu i zvuku není zcela jasné, o upoutávku na kterou novou hru jde.


Rozhovor dvou pilotů se zřejmě točí okolo sestřeleného satelitu MACSAT7, který dle doprovodné mapky spadnul kamsi na území východní Evropy. Letecká podpora (v klipu se hlásí jako Flight 275) obdrží cílové souřadnice a ještě stihne ohlásit blížící se nepřátelskou artilerii, ale pak je zřejmě sestřelena a rádio zůstává pozemnímu týmu, který je na mapce vyznačen čtyřmi modrými ikonkami v podobě diamantu - stejně jako v prvním i druhém dílu Ghost Recon Advanced Warfighter. Dvojka měla otevřený konec a nalezení černé skříňky z vojenského satelitu přeci je ideálním úkolem pro tým Ghostů.

Co by to tak mohlo být? Ačkoliv animaci najdete na všech webech UbiSoftu (vč. těch pro Rainbow Six a Splinter Cell, podobně jako před oznámením EndWar), nejprve se objevila u Ghost Reconu a dokonce se tak i jmenuje (ubi_graw_onchnl.swf). UbiSoft by si jistě nedal tolik práce, pokud by mělo jít jen o datadisk/stažitelný přídavek k Advanced Warfighter 2 - ostatně je veřejným tajemstvím, že UbiSoft raději dělá ke všem takovým akcím spíš nový díl prodávaný za plnou cenu.


Vše nasvědčuje tomu, že se jedná o tradiční virální marketingovou kampaň předcházející oznámení Ghost Recon Advanced Warfighter 3. Proč by jinak všechny animace byly vyvedeny v černo-modrém stylu jako z Advanced Warfighter? Navíc jsou uloženy na webu Ghost Reconu, míří sem přesměrování z webu GhostRecon3.com a ve zdrojovém HTML kódu se objevuje zmínka o "ghostrecon3".

GRAW3 již dvakrát předpovídala insiderka Surfer Girl, která věštila jeho představení na květnové novinářské akci UbiDays. Podle ní padlo rozhodnutí, že vývoj třetího dílu dostane více času, aby šlo realizovat větší změny v designu (než byl rozdíl mezi GRAW1 a polo-datadiskovém GRAW2) i změnit technologii, takže proto má být datum vydání stanoveno až někdy na příští rok.

V intervalech po zhruba dvaceti hodinách mají být na webu zpřístupněny zbývající virální videa, přičemž definitivní odpočítávání (a tudíž objasnění všeho) má dle ukazatelů skončit ve středu 2. dubna přesně v 5 hodin odpoledne.
zdroj: Blues News, vlastní

levis

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.