zavřít

Hudební Rock Revolution

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oznámení další hry s patřičně sofistikovanými periferiemi a cover verzemi známých písní.

Na vlně narůstající popularity hudebních her jako Guitar Hero a Rock Band přichází další, podobně laděný projekt zaštítěný Konami a cílený na platformy PS3, X360, Wii a DS. První dvě verze přitom vyvíjejí v Zoe Mode, na Nintendo konzole se hra Rock Revolution připravuje v dílnách HB Studios. My se ponejprv soustředíme na herní systémy od Sony a Microsoftu, jejichž verze bude k mání se speciální bicí sestavou pompézně označovanou jako "nejrealističtější bicí periferie na herním trhu". Prostě bomba a to tím spíše, že si tu budete moci uhodit až do šesti bubnů, k nimž nemá chybět ani pedál na nohu. Nedosti na tom se počítá i s kytarou, na mikrofon pro vokály se však již pohříchu nedostalo.


Obě výše naznačené periferie budou v případě Wii suplovat zdejší ovladače - wiimote a nunchuk, u DS-ka se pro změnu plánuje maximální využití stylusu nahrazujícího přes dotekový displej všechny nástroje a navrch, díky vestavěnému mikrofonu, podporující zpívání eventuálně doplňující několik desítek dostupných songů, jejichž výčet se minimálně u PS3 a X360 bude skrze k tomu určené online služby dále rozšiřovat. Půjde pochopitelně o licencované fláky, přičemž, na rozdíl o remasterované konkurence, má jít o cover verze. Můžete se těšit např. na Blitzkrieg Bop (Ramones), Chop Suey (System of a Down), Run to the Hills (Iron Maiden), Cum On Feel the Noize (Quiet Riot), či Joker and the Thief (Wolfmother).


Rock Revolution trailer

Rock Revolution zahrne dvě hlavní kampaně, zvlášť pro bicí a pro kytaru, a pět volitelných úrovní obtížnosti. Nechybí online multiplayer, přičemž PS3, X360 a Wii edice mají disponovat Jam módem, který umožní hráčům vytvořit si vlastní skladby. Překvapivě u Wii a DS online hraní nenajdete, pouze lokální, v jehož rámci bude možná přitažlivá kooperace. Jestli to dobře počítám, vychází to tady na kapelu o síle tří lidí. A jsme-li u počítání, Konami by chtělo dosáhnout toho, aby jejich periferie byly kompatibilní s ostatními hudebními tituly na trhu, ale jestli tomu tak opravdu bude se dozvíme až někdy v říjnu. Cena nebyla dosud ozřejmena.
zdroj: Shacknews

mart

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.