zavřít

Hra Stargate SG-1 ve spolupráci s letectvem

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zajímavá zpráva pro příznivce filmu Hvězdná brána, fanoušky televizní série, která podle něj vznikla a stále vzniká, a především pak pro čekatele na tématické hry, jež je nyní ve vývoji.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv Společnosti MGM Interactive a Perception PTY oznámily, že hodlají při své práci intenzivně spolupracovat s vojenskými leteckými silami USA, aby zajistily takovou autenticitu, jaká je k vidění v seriálu Stargate SG-1, také ve hře, která je na něm založena. Mluvčí Pentagonu Doughles Thar se k tomu vyjádřil slovy, že je Americké letectvo velmi potěšeno tím, že se stalo součástí týmu Stargate SG-1 už od samých počátků této tak úspěšné televizní série a nepoleví ani v další spolupráci, která se nyní dotkne i horlivě očekávané videohry. MGM Interactive a Perception PTY dodávají, že ve hře zůstanou věrni působivé kombinaci sci-fi a realismu, tolik typické pro seriál Stargate SG-1. Mimochodem původní film Hvězdná brána poběží příští pátek 21. 5. v 19:55 na Primě, tak to neprošvihněte.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.