zavřít

Hotel Giant 2 se blíží

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tisková zpráva opravuje starší informace a na pokračování hotelového simulátoru vrhá lepší světlo. + TRAILER

Při pozdně zářijovém představení nástupce hotelového simulátoru Hotel Giant 2 se sice vycházelo jen z dodaných screenshotů, přiložená tisková zpráva však tehdy tvrdila něco malinko jiného. Buďto již tehdy šlo o zastaralou verzi, nebo se autoři jednoduše rozhodli některé vlastnosti na poslední chvíli vypustit. Nyní se slibuje následující:

  • Stavba hotelu ve čtyřech trojrozměrných městech, Paříži, Římu, Mnichovi a Los Angeles (tj. žádný Phuket, žádná Eiffelovka ani nic dalšího).

  • Dvojici nádherných souostroví se spoustou ostrovů, kam budete moci [později] rozšířit svoji turistickou říši.

  • Možnost šmírovat vlastní zákazníky a sledovat, jak za pomoci osmi set animací provádí každodenní úkoly a baví se v prostorách hotelu.

Hotel Giant 2 trailer

  • Šestadvacet typů hotelů podle kvality a přizpůsobení hráči i potenciálním zákaznímům hotelu, lišit se budou i vybavením typu horolezecké stěny nebo lázně.

  • Přes patnáct stovek předmětů, s nimiž budete dekorovat interiér budovy.
Hotel Giant 2 vyjde letos (a dost možná ještě v listopadu) pro PC - více v oznámení.
zdroj: GT

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.