zavřít

Hotel Giant 2 představen

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tycoonová sezóna se vrací aneb kdo by nechtěl špiclovat hosty vlastního hotelu? + OBRÁZKY

Tycoonová sezóna se vrací aneb kdo by si pomyslel, že vývojáři z Nobilis se nakonec vrátí ke své dnes již šest let staré značce Hotel Giant (75%, recenze) a pokusí se zopakovat její tehdejší úspěch s více než milionem prodaných kusů? Po zběžném červnovém oznámení se nyní spolu s první várkou obrázků objevily podrobnější informace o náplni:

  • Cílem hry bude postavit ten nejlepší a nejluxusnější hotel na světě.
  • Svoji stavbu budete moci umístit do Paříže, Říma, thajského Phuketu a dalších skutečných světových měst, což se projeví na vzhledu okolí (viz Eiffelovka).
  • Interiér a vybavení si zvolíte z více než čtrnácti stovek předmětů, od nábytku a dekorace až po jídla připravovaná v kuchyni či hudební kapely, které pozvete na večírek.
  • Ve volných chvílích si snadno najdete vaše současné zákazníky a v rámci zlepšování služeb budete moci pozorovat, jak hosté tráví svůj čas, co na ně udělá dojem nebo z čeho si naopak odnesou špatnou náladu.
  • Opět budete dohlížet na celou proceduru najímání pracovníků, od jejich rekrutování po trénink a pozdější dirigování jejich činností v hotelu.
Hotel Giant 2 vyjde pro PC letos v listopadu - více o původní hře v našich článcích.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.