zavřít

Hororová recidiva v Dark Fall Lost Souls

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Třetí díl série adventury se vrátí do lokacích opuštěných od 2. světové války.

Během velkých herních událostí, jakou bude tento týden GDC '09, se tradičně snaží zviditelnit i menší jména. Jedním z nich jsou vývojáři z Darkling Room, kteří čerstvě představili Dark Fall: Lost Souls, tedy v pořadí již třetí díl ve své sérii hororových adventur podle Johnathana Boakese, autora The Lost Crown.


V něm se vrátíte do lokací známých z jedničky: konkrétně na vlakovou zástavku a do dowertonského hotelu, opuštěného od druhé světové války. Stále se tu dějí podivné věci a lidé dál bezdůvodně mizí. Lost Souls má na základě toho nabídnout podstatně strašidelnější atmosféru než dřívější díly. A nový engine zase umožní volný pohyb postav i přímou interakci s prostředím. Důležitou roli tentokrát zastane i hra světla a stínu, ve hře budete mj. zkoumat vzpomínky mrtvých a také řešit různé detektivní případy.

Dark Fall: Lost Souls pro PC bude dokončen ještě letos v létě a vyjde prý brzy poté.
zdroj: PR

levis

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.