Hororová adventura Ravens Hollow
zdroj: tisková zpráva

Hororová adventura Ravens Hollow

22. 9. 2006 18:18 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Hororové adventury jsou v poslední době v kurzu a proto patříte-li mezi jejich příznivce, snad vás potěší zpráva, že se v jednom nezávislém vývojářském studiu pracuje na zcela novém projektu tohoto žánru.

news zdroj: tisková zpráva To studio se jmenuje Hidden Sanctum (Rune Rescue) a jejich budoucí nové dílo pro PC a Mac se honosí názvem Ravens Hollow. Typově jde o point&click adventuru pojatou z perspektivy vlastních očí. Děj hry vás zavede do Nové Anglie začátku 19. století.

Co si budeme povídat, tato část světa se může pochlubit velmi bohatou historií a stejně tak hodně oplývá také tajemstvími. Jsou tu navíc věci, které je lepší, aby zůstaly nevysloveny... Je tu jedna vesnice. Říká se jí Ravens Hollow. Navštívit ji, to je jen pro hodně duševně silného jedince. Anebo pro úplného blázna. Proslýchá se, že tu bloudí duše, které nenalezly klid. Dějí se tu prý velmi divné věci. Strašlivé utrpení zde dostává hmatatelnou podobu. Zda jde o bohapusté klepy nebo o děsivou skutečnost budete moci zjistit na vlastní kůži, ale ne dřív než v průběhu příštího roku.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články