zavřít

Hon na kachny s Crazy Ducks Hunter

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Holandský vydavatel Xing Interactive před pár dny oznámil, že se chystá ve spolupráci se švédským studiem Twinno Software na začátku příštího roku vydat novou 3D hru s názvem Crazy Ducks Hunter.

Jde vlastně o virtuální hon na kachny, pojatý z perspektivy vlastních očí. K nahlédnutí máme prvních několik screenshotů.


Crazy Ducks Hunter má disponovat pěti herními módy, mezi nimiž se vyskytnou například takové jako "Duck Attack", "Clay Shooting" a "Capture the Flag". Hra bude k dostání v angličtině, holandštině, švédštině, němčině, španělštině a italštině.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.