zavřít

Hitman 2 oficiálně ohlášen

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V dubnu tohoto roku jsme Vás informovali o náznacích, že dánská IO Interactive připravuje druhý díl oblíbené hry Hitman.

Že je hra skutečně ve vývoji je oficiálně potvrzeno až nyní a podle Eidosu by Hitman 2: Silent Assassin, jak byla hra pojmenována, měl být v prodeji už na jaře 2002. Nové vlastnosti, které bude Hitman 2 mít,jistě stojí za zmínku. Patří k nim například: možnost výběru mezi prvním a třetím pohledem, možnost ukládání mezi misemi, rozšířený inventář, který hráči dovolí pobrat více zbraní a dalších věcí a dokonce bude i možnost přenášet nabyté věci z mise do mise. Vylepšený bude i design hry.


Hitman bude mít ve své výzbroji nájemného vraha jak nože, ruční střelné zbraně, ostřelovací pušky, různé výbušniny a granáty, tak i zbraně, které nutně nemusí zabít, ale stačí, když ochromí - chloroform, otrávené šipky a uspávací pušku, dále laserové naváděcí zařízení, brýle na noční vidění, paklíče a další. Během hry ješte budete mít možnost získat další bonusové hračičky. Příběh je jednoduchý. Začíná v Sicilském klášteře, kde se Hitman snaží oprostit od svého dřívějšího života plného násilí. Jeho snaha je však zmařena, když je objeven ruským mafiánem a znovu přiveden na cestu zločinu. Znovu vtažen do kolotoče podvodů Hitman zjištuje, že byl zmanipulován a sám se stává terčem nájemného vraha. Pro názornější představu o této hře Vám přinášíme i první screenshoty.
zdroj: Multiplayer.it

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.