Half-Life: Gunman
zdroj: Tisková zpráva

Half-Life: Gunman

1. 3. 2000 0:00 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Half-Life: Gunman - previewAutor: SliderPublikováno: 1.března 2000• Nesmrtelný Half...


Half-Life: Gunman - preview

Autor: Slider
Publikováno: 1.března 2000

 Nesmrtelný Half-Life
Half-Life byl a stále je bezesporu skvělou hrou, kterou spousta hráčů považuje právem za nejlepší 3D akci všech dob. Proto bylo trochu s podivem, že se zatím objevil pouze jeden oficiální datadisk plus výborný multiplayerový Team Fortress Classics (ale ten nepočítám), těch neoficiální je samozřejmě mnohem více a informace o některých z nich najdete třeba zde.

Vše se ale brzy změní, protože by se měly objevit některé další tituly s Half-Lifem spojené, jednak to bude další datadisk, dále pak Team Fortress 2 (jedna z nejočekávanějších multiplayer her) a pracuje se i na doposud utajovaném Half-Life 2. Teď se ovšem podíváme na Half-Life: Gunman, což je spíše než datadisk, za který je vydáván, takzvaná total conversion.

 Kde se to bude odehrávat
Gunman, který je vyvíjen firmičkou Rewolf Incorporated, bude sice potřebovat ke svému spuštění originální Half-Life, ale jinak se bude jednat víceméně o samostatnou hru. Gunman se bude odehrávat na čtyřech odlišných planetách, které se původnímu HL nebudou ani trochu podobat. Podle screenshotů to vypadá, že navštívíme jak sci-fi prostředí jako vystřižená z Quake 2, tak i temně gotické prostory podobné těm z Quake 1. Hra nás zavede i na další zajímavá místa, dost možná, že se znovu na chvíli podíváme i do Black Mesa.

Nové světy budou obývat samozřejmě noví nepřátelé a kromě klasických lidských protivníků se objeví spousta mimozemských potvor, najdou se i stvoření podobná prehistorickým ještěrům, či různé druhy robotů. Umělá inteligence bude díky použití upravených kódů z původního HL na patřičně vysoké úrovni a rozhodně nepůjde o střílení tupě stojících/běžících nepřátel jako ve hře Mortyr. Protivníci budou schopni útočit ve skupinách, lákat Vás do pasti, nebo se budou pokoušet dostat se Vám do zad.

pokračování

Obrázek zdroj: Tisková zpráva
Obrázek zdroj: Tisková zpráva
Obrázek zdroj: Tisková zpráva
Obrázek zdroj: Tisková zpráva
Obrázek zdroj: Tisková zpráva
Obrázek zdroj: Tisková zpráva
Obrázek zdroj: Tisková zpráva
Obrázek zdroj: Tisková zpráva


Nejnovější články