zavřít

Hack'n'slash dobrodružství v Dungeon Hero

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Psychopatický zabiják nakope gobliní obyvatele na hradbách do žaludku, s čímž mu může pomoci i kamarád.

Akční RPG Dungeon Hero je přese všechno dříve vyřčené stále standardní akcí s cílem vypráskat z obrazu co nejvíce nepřátel a ukořistit více zlata a drahého kamení než ostatní, co se tu na první pohled bezcílně poflakují. K čemuž se počítá s výraznou pomocí kamaráda skrze co-op režim a to jak offline (patrně jen u X360 verze), tak online (zde jak PC, tak X360 inkarnace). Zmíněná pomoc může přitom mít i jinou formu, než jen nemilosrdné rubání oponentů.

Jde o to, že v Dungeon Hero se nedočkáte žádné mapy nebo seznamu questů pro splnění, veškeré informace získané z rozhovorů s gobliními obyvateli tohoto světa nebo díky kontextové nápovědě si tak musíte zapamatovat či někam ručně poznamenat. V nejhorším lze vyslat právě kamaráda, abyste se ujistili, že skutečně je záměr zlikvidovat nějakou konkrétní potvoru nedaleko vašeho stanoviště, což pro hlavního hrdinu, labilního zabijáckého psychopata, může být příjemným spojením jeho koníčku s prací :)


Pro tuhle likvidaci se přitom lze vyzbrojit dvěma meči nebo mečem a štítem a nebo jenom sólo mečem, přičemž při případném obklíčení je pamatováno na takové libůstky jako je defenzivní postoj s následným, dobře načasovaným protiútokem, s výpadem pomocí samotného štítu, s efektním kopancem do žaludku, apod. Samozřejmě, že ve vámi upřednostňovaném způsobu boje se posléze můžete dále zlepšovat - tedy za předpokladu investice skill bodů, přičemž v soubojové fázi se dočkáte řady pěkně drsných a násilných scén, počítaje v to i ukončovací animace střetů s bossem. Život by tomuhle dobrodružství mělo vdechnout chování NPC a poněkud ironizujicí příběh.

Někdy v průběhu příštího roku se Dungeon Hero objeví na PC a X360 - více v našem dřívějším zpravodajství.
zdroj: GamesRadar, IGN

mart

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.