zavřít

Grand Theft Auto 5 ve vývoji pro PS2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zřejmě bylo jen otázkou času, kdy Rockstar Games a Take 2 oficiálně oznámí další díl své populární akčně-závodní série Grand Theft Auto.

O možném pokračování jsme slýchali už v souvislosti s různými plány na nový fiskální rok, ale konečný závěr padl až dnes na 20. ročníku Technologické konference v New Yorku. Viceprezidentka Take 2 Cindi Buckwalter ve své prezentaci potvrdila, že její firma plánuje vydat Grand Theft Auto 5. Stát by se tak mělo koncem příštího roku, tedy až po dokončení další akce od Rockstaru, konzolového Manhunt.

Nová hra zatím nemá svůj podtitul, ani neznáme detailnější informace o její náplni. Spekuluje se však o tématice kasin a heren z Las Vegas či o prostředí kalifornského Los Angeles. Ve zmiňovaném termínu se GTA5 objeví pouze na konzoli Playstation2, verze pro PC se určitě o několik dalších měsíců opozdí, pokud vůbec vyjde. Po zkušenostech s GTA3 nebo GTA: Vice City je ale pravděpodobnost pozdější konverze poměrně vysoká, i když oficiálně potvrzena zatím nebyla.

zdroj: GameSpot

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.