zavřít

Galactic Civilization: Altarian Propecy

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Altarian Prophecy, tak takový je název nového nadcházejícího datadisku pro single-playerovou vesmírnou strategii Galactic Civilization od nezávislého studia Stardock.

K jeho vydání by mělo dojít v únoru příštího roku a už nyní je možné si jej předobjednat (za 19,95 USD). Protože vydavatelská společnost Strategy First nakonec odmítla tento addon vydat takto samostatně (prý snad až někdy později v případné Platinové edici), rozhodli se vývojáři pro tu variantu, že svůj produkt nabídnou prostřednictvím oficiálních stránek titulu. Samozřejmě jsou si ale vědomi, že to nejspíš ovlivní počet zájemců, protože spousta lidí přeci jen preferuje nákup ve svém oblíbeném obchodě, avšak nic jiného jim momentálně zdá se nezbývá.

A co můžete od Altarian Prophecy očekávat? Samozřejmě řadu nových věcí. Především se těšte na novou kampaň, dvě nové hlavní civilizace a desítky nových technologií, s nimiž se do hry dostane i nová záležitost - "Logistika". Podle morálky vaší civilizace vám budou navíc dostupné i nějaké nové vesmírné lodě. Nějaká vylepšení můžete očekávat i v oblasti editorů map, scénářů a kampaně. To samozřejmě není ještě vše, podrobnosti včetně ukázek používání editoru map, naleznete na oficiálních stránkách.

zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.