zavřít

Furballz: Let the Fur Fly! pro PC a Mac

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Primate Studios - vývojáři původem z Evropy - právě připravují novou akční adventuru s názvem Furballz: Let the Fur Fly! Na tuto "hopsačku" se mohou těšit majitelé PC a Maců, ale kdy, to je ještě otázkou.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv Hlavním hrdinou hry je křeček Zig, velitel výpravy do hlubokého vesmíru vyslané organizací NASA, který se střetne s bandou nepřátel sabotujících jeho loď, v čele s laboratorními krysami. Cílem hry je proto dostat posádku lodi domů.

Vaše cesta povede přes různá prostředí, od vesmírné mlhoviny, přes smetiště, džungli, alpské lyžařské středisko, apod. Zatímco někdy budete mít k dispozici nějaké to vozítko, jindy budete muset jít po vlastních. Narážet přitom všem budete na nejrůznější překážky, přičemž těmi nejdramatičtějšími budou asi velcí bosové. Furballz bude navíc také vybavena multiplayerem s několika herními módy. Další informace, stejně jako i další obrázky, naleznete na oficiálních stránkách hry.

zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.