Full Auto 2: Battlelines pouze pro PS3
zdroj: tisková zpráva

Full Auto 2: Battlelines pouze pro PS3

2. 5. 2006 12:12 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Společnost SEGA dnes oznámila, že ve spolupráci s vývojářským týmem Pseudo Interactive připravuje exkluzivně pro konzoli PS3 totální závodně-destruktivní šílenství ve hře s názvem Full Auto 2: Battlelines.

Jde vlastně o pokračování projektu Full Auto, který vyšel v polovině února pro Xbox 360. Po akční stránce se prý můžete těšit na mnohá vylepšení a novinky. Dokonce tu bude představen i zcela nový herní mód, tzv, Arena Mode, zahrnující týmovou hru a šest různých úrovní speciálně navržených pro unikátní typ multiplayerového automobilového souboje.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Full Auto 2: Battlelines vám poskytne rychlá a navíc ještě obrněná a těžce vyzbrojená auta, se kterými budete zuřivě brázdit ulice města, jehož prostředí bude snadno podléhat vašim zkázonosným vlivům ve jménu snahy o vítězství nad neméně dravými soupeři. Abyste to pochopili správně, okolní prostředí bude prostě možné likvidovat podle potřeby, a to buď abyste nějak zablokovali protivníky, zpřístupnili si případně nějakou novou cestu, anebo rivaly nějakou dobře načasovanou a mířenou střelou úplně zneškodnili. Na výběr budete mít z 25 typů vozidel a více než 20 druhů zbraní. Tratí má být taktéž kolem 20. Singleplayerová kampaň se bude odehrávat ve městě Staunton City a půjde v ní o podmanění šesti jeho částí, stejně jako o ovládnutí všech vozů a zbraní soupeřů. Jinak, chybět nemá prý ani už ve Full Auto představená funkce "Unwreck", díky níž má hráč možnost vrátit čas a vyhnout se tak případné chybě.

Update 3.5. - Dodatečně vám můžeme v galerii nabídnout trojici prvních oficiálních screenshotů.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články