Forza Motorsport 2 - videa a odsun
zdroj: tisková zpráva

Forza Motorsport 2 - videa a odsun

23. 4. 2007 12:12 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Zabíhat do detailů o Forza Motorsport 2 pro X360 by po nedávném mega-preview bylo pověstným nošením dříví do lesa.

Proto jen upřesníme, že ve hře bude nakonec 310 typů automobilů, z nichž 7 bude sehnatelných z Xbox Live Marketplace po zadání speciálního kódu dle toho, v jakém obchodním řetězci jste hru zakoupili (EBGames, GameStop atd.). Další tři auta, nějaké rarity, ještě přibudou ve sběratelské edici.

Vedle nových screenshotů vypustili tvůrci dvě další videa. To první předvádí tzv. Livery editor pro přizpůsobení vozu k obrazu svému, jako např. nárazník, barva, znak... stažitelná high-res 35 MB // streamovaná verze. To druhé, mnohými považované za dosud nejzajímavější, zachycuje ve čtyřech minutách replay průběhu závodu na okruhu Mugello. Ten je důvěrně znám příznivcům MotoGP a v pohledu z různých kamer si všimněte efektu depth of field či fotorealistických hor na pozadí - stažitelná high-res 100 MB // streamovaná verze.Aby měl Microsoft jistotu, že hra přetne cílovou pásku jako nejlepší závodní simulace všech dob, mírně ji posunul z 15. května na 29. května. U nás bude lokalizována do češtiny (předobjednávka). Na zklamání fanoušků a tradiční oficiální zdůvodnění, potřebou více času pro dodatečné vylaďování a pečlivější betatest, reagovali vývojáři z Turn 10 slovy, že tyto věci zkrátka nejsou v jejich moci. Osobně se domnívám, že za vším možná vězí marketing se snahou, aby se nerozmělňovala pozornost majitelů X360 od startu důležitého Halo 3 betatestu 16. května.

Ono slibované demo Forzy 2 - které zahrne 24 vozidel ze 3 tříd v různých barvách, podporu Force Feedback volantu, jednu trať se sedmi AI soupeři, ale bez vylaďování/multiplayeru - by mělo projít certifikací v těchto dnech a tak se snad objeví koncem týdne.
zdroj: Firingsquad, homepage, WP a další

jd

Nejnovější články