zavřít

Formule One 05 - závodění v nové sezóně

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sony včera oznámila chystané pokračování své formulové série příspěvkem Formule One 05 pro konzoli PS2 a F1 Grand Prix pro handheld PSP.

Samozřejmostí bude kompletní licence, počínaje jezdci, týmy, vozy a tratěmi, mezi nimiž bude i nový okruh v Turecku.

Fandové téhle závodní řady budou moci ocenit řadu vylepšení, kam se řadí interaktivní zastávka v boxech, zase něco nových herních režimů a také alternativa zajezdit si s vozy dávné historie. Mluví se o propracovaném kariérním módu a mnohem bohatších možnostech testování vašich schopností. Nebo tutoriálu - např. během loadování se zobrazí mapa okruhu s tipy pro jízdu. Každopádně se Sony zatím více než zdárně pere s EA a po fotbalovém Pro Evo Soccer a hokejovém ESPN to je další sport, kde Electronic Arts na svou konkurenci kvalitativně nestačí.

Stranou pozornosti by neměla zůstat ani PSP verze, mající se pyšnit bonusovým materiálem ke stažení z netu, multiplayerem pro osm hráčů skrze Wi-Fi a zajímavými herními režimy. Jako Eliminator Championship, kde bude po každém kole poslední na trati vyřazen. Nemá chybět ani oživení o různé scénáře, na základě jednoho bude kupř. potřeba udržet aktuální pozici ze startovního roštu. Buď jak buď, PS2 i PSP herní inkarnace jsou na trhu vítány, neboť formulových závodů mnoho není.
zdroj: PR

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.