Foo aneb jak kradou zvířátka
zdroj: tisková zpráva

Foo aneb jak kradou zvířátka

12. 10. 2002 14:30 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Singularity Software (evropský distributor českého Team Factoru) včera oznámil získání vydavatelských práv na novou "zvířecí" zlodějskou akci s názvem Foo od švédského studia Idol FX.

news zdroj: tisková zpráva Cílem hry bude proplížit se pod rouškou noci do některého z objektů jako jsou paláce nebo hrobky, ukrást tam, co jen půjde, a zase se nenápadně dostat i s kořistí pryč. To vše musí hráč stihnout ještě před svítáním a aby mu především druhá část hry nedělala velké problémy, bude si moci předem obstarat i jakýsi vozík nebo káru pro rychlý útěk. Čím těžší náklad však na ní naloží, tím pomaleji a hůř se mu pojede.

Ve hře Foo najdeme pět různých druhů postav - tygra, opičku, draka, pandu a krysu. Každá z nich bude samozřejmě mít jinou základní charakteristiku i odlišné slabé a silné stránky při zlodějské činnosti. Kromě základní kampaně bude Foo obsahovat i generátor náhodných levelů, který má zaručit, že žádné dvě hry nebudou shodné. Vydání hry je v Evropě naplánováno na začátek příštího roku.

zdroj: GameSpot, PR

kate

Nejnovější články