zavřít

Foo aneb jak kradou zvířátka

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Singularity Software (evropský distributor českého Team Factoru) včera oznámil získání vydavatelských práv na novou "zvířecí" zlodějskou akci s názvem Foo od švédského studia Idol FX.

Cílem hry bude proplížit se pod rouškou noci do některého z objektů jako jsou paláce nebo hrobky, ukrást tam, co jen půjde, a zase se nenápadně dostat i s kořistí pryč. To vše musí hráč stihnout ještě před svítáním a aby mu především druhá část hry nedělala velké problémy, bude si moci předem obstarat i jakýsi vozík nebo káru pro rychlý útěk. Čím těžší náklad však na ní naloží, tím pomaleji a hůř se mu pojede.

Ve hře Foo najdeme pět různých druhů postav - tygra, opičku, draka, pandu a krysu. Každá z nich bude samozřejmě mít jinou základní charakteristiku i odlišné slabé a silné stránky při zlodějské činnosti. Kromě základní kampaně bude Foo obsahovat i generátor náhodných levelů, který má zaručit, že žádné dvě hry nebudou shodné. Vydání hry je v Evropě naplánováno na začátek příštího roku.

zdroj: GameSpot, PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.