zavřít

First-person akce Elite Warriors: Vietnam

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už v prvním čtvrtletí příštího roku by měla vyjít před nedávnem oznámená nová first-person střílečka z prostředí války ve Vietnamu - Elite Warriors: Vietnam.

Jejím vývojem se zabývá studio nFusion Interactive, vydávat ji bude společnost Bold Games. Jestli se ptáte, co vedlo vývojáře k vytvoření hry inspirované právě válkou ve Vietnamu, měli byste vědět, že to byla kniha majora Plastera, detailně vykreslující operace SOG během tohoto konfliktu. Dílo je zaujalo natolik, že se rozhodli pana Plastera kontaktovat a zapojit ho do vývoje Elite Warriors. Jeho zkušenosti a zážitky jsou pro vytvoření autentické hry, jakou má tato být, klíčovými.

Elite Warriors: Vietnam bude kombinovat prvky FPS, RTS a RPG. Postaví vás do role velitele průzkumného týmu, jehož poslání spočívá hluboko za nepřátelskou linií, v Laosu podél trasy, kterou využíval Vietcong k přepravě (Ho Chi Minh Trail). Mise, kterými budete procházet, vycházejí ze skutečných historických událostí. Autentické budou samozřejmě také zbraně, od CAR-15 po M-3. Vašimi nepřáteli budou příslušníci severovietnamské armády. Hra, jejíž základ tvoří 3D technologie vyvinutá přímo v dílnách nFusion Games, bude obsahovat kromě single-playeru také multiplayer, a to jak s klasickým deathmatch módem, tak rovněž s kooperativní hrou. Tvůrci mají v plánu vydat hratelné demo, ovšem kdy to bude, není ještě zcela jasné.

zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.