Máte námět či připomínku? Napište nám
First-person akce Elite Warriors: Vietnam
zdroj: Archiv
Preview

First-person akce Elite Warriors: Vietnam

20. 12. 2004 18:18 | autor: Redakce Games.cz |

Už v prvním čtvrtletí příštího roku by měla vyjít před nedávnem oznámená nová first-person střílečka z prostředí války ve Vietnamu - Elite Warriors: Vietnam.

Elite Warriors: Vietnam zdroj: Archiv Jejím vývojem se zabývá studio nFusion Interactive, vydávat ji bude společnost Bold Games. Jestli se ptáte, co vedlo vývojáře k vytvoření hry inspirované právě válkou ve Vietnamu, měli byste vědět, že to byla kniha majora Plastera, detailně vykreslující operace SOG během tohoto konfliktu. Dílo je zaujalo natolik, že se rozhodli pana Plastera kontaktovat a zapojit ho do vývoje Elite Warriors. Jeho zkušenosti a zážitky jsou pro vytvoření autentické hry, jakou má tato být, klíčovými.

Elite Warriors: Vietnam bude kombinovat prvky FPS, RTS a RPG. Postaví vás do role velitele průzkumného týmu, jehož poslání spočívá hluboko za nepřátelskou linií, v Laosu podél trasy, kterou využíval Vietcong k přepravě (Ho Chi Minh Trail). Mise, kterými budete procházet, vycházejí ze skutečných historických událostí. Autentické budou samozřejmě také zbraně, od CAR-15 po M-3. Vašimi nepřáteli budou příslušníci severovietnamské armády. Hra, jejíž základ tvoří 3D technologie vyvinutá přímo v dílnách nFusion Games, bude obsahovat kromě single-playeru také multiplayer, a to jak s klasickým deathmatch módem, tak rovněž s kooperativní hrou. Tvůrci mají v plánu vydat hratelné demo, ovšem kdy to bude, není ještě zcela jasné.

zdroj: HomeLAN

korgull

Nejnovější články