zavřít

Fantasy sekaná Heavenly Sword

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tahle next-gen podívaná se konečně více vyprofilovala, podle posledních informací a videí se dočkáme vpravdě spektakulární PS3 akce pro první pololetí příštího roku.

A že to nebude jen tak ledajaká řež naznačují mnohé skutečnosti. Proti hlavní hrdince, vyzbrojené nejenom duem sečných zbraní, tady budou stát doslova a do písmene celé armády, jejichž řady budete nelítostně kosit skrze prvky bojového umění (á la Jet-Li), dovednými komby zmiňovanou chladnou ocelí a nebo jakousi alternativou bazuky, co dokáže přerovnat ještě před chvílí živé bojiště na zem plnou mrtvých těl.
Výborné audiovizuální zpracování, spousta pěkných efektů, počítaje v to i tradiční zpomalení běhu času pro vychutnání nějakého pěkného komba, které hodně často bude možné provést i ve vzduchu, a v neposledku slušná interakce prostředí, kam patří též využití členitého obrazu a terénu ku svému prospěchu, by mohly být největšími klady hry. Přirozeně, že půjde o ryze arkádovou sekanou, která se na jednu stranu nemusí zamlouvat všem, nicméně už takový God of War (PS2) ukázal, že tenhle žánr má početnou fanouškovskou základnu.


Mytologický příběh z Dálného východu si má brát to nejlepší z akčních filmů (např. Hrdina), přičemž během střetů máte využívat rozličné typy zbraní na boj na blízko, jakož i na dálku, mezi nimiž si v průběhu akce budete vybírat nejvhodnější alternativu. Nelineární story nabízí pohled na dívku, které zbývá pár dní do konce života a tyto využije pro nemilosrdnou odpověď cizímu království, jehož armáda napadla její domovinu.
zdroj: PR

martin

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.