zavřít

Fantasy hrdina Conan také ve hrách

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak si představte, že Paradox Entertainment získali 20% společnosti Conan Sales Company vlastnící všechna práva na Conana, proslaveného filmy Barbar Conan (1982) a Conan Ničitel (1984) s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavních rolích.

Navíc s možností odkoupení zbývající části. A co to znamená? Paradox Entertainment budou nyní hrát velkou úlohu při uzavírání dalších licenčních smluv, mj. např. s filmovými společnostmi jako Warner, budou také rozhodovat o herních licencích pro TDK nebo o nakladatelských knižních právech pro TOR. To by nás ještě samo o sobě ani tak nemuselo zajímat, kdyby však maníci z této firmy neměli v úmyslu rozšířit licenční aktivity také na další média, včetně nově psaných knih, komiksů a nakonec také počítačových her. Svaly oplácaný hrdina s ostrými rysy, zkrvaveným mečem a téměř nadlidskou silou, se tak určitě objeví i v nějakém nadcházejícím titulu.

zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.