zavřít

Experimenty v BF 1942: Secret Weapons

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Multiplayerová střílečka Battlefield 1942 od Digital Illusions CE a EA se loni stala pro mnoho pařanů naprostým šílenstvím.

Její úspěch se donesl i tvůrcům, kteří se proto jali vytvořit nejdříve první datadisk (Road to Rome) a nyní tito kanadští vývojáři ze studia DICE pracují na datadisku druhém - BF 1942: Secret Weapons. Tentokrát se hra zaměřila na různé experimentální programy 2. světové války a vozidla, která v boji nebyla tak moc k vidění. Novými zbraněmi budou vybaveni jak německé elitní jednotky, tak britská komanda. Těšit se můžete na nové útočné zbraně - FG42 pro Němce či Bren LMG pro Brity. Německý zvěd obdrží poloautomatickou odstřelovací pušku Gewehr 43, britští zdravotníci zase poněkud méně hlučný, zato přesnější Sten SMG. Co se ženistů týče, němečtí získají granáty a jejich britské protějšky zase brokovnici Remington Auto 5.

BF 1942: Secret Weapons vám představí i některé nové mapy. Budou to takové, které byly vybrány pro svou historii, v níž figurovaly různé tajné operace. Mapy jsou navíc navrženy tak, abyste nemuseli bitvy tolik hledat a bloudit ve svých vozidlech sem a tam, než se k nějaké dostanete. Datadisk vám navíc nabídne i jeden nový mód - tzv. "Objective" mód, který je celý buď o útoku, nebo obraně. V tomto módu budou týmu zadány cíle, které je třeba zničit v daném omezení a druhý tým se tyto cíle pokusí bránit. V současné době se titul nachází blízko alfa fáze, většina základních záležitostí je hotova a nyní jde hlavně o vybrušování. Dokončit by jej tvůrci měli na podzim. Mimochodem, čekáte-li na oficiální modifikovací nástroje pro BF1942, nějaké by měly být vypuštěny až na konci roku.
zdroj: HomeLAN

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.