Everybody Golf 5 pro PS3
zdroj: tisková zpráva

Everybody Golf 5 pro PS3

28. 2. 2007 22:22 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Jestliže vám tahle sportovní série vycházející na Sony platformách není nijak zvlášť povědomá, zkuste nahlédnout na naše dřívější připomenutí PS2 inkarnace.

V jejíž intencích lze čekat nejnovější přírůstek na herní trh s názvem Everybody’s Golf 5, tento již pro konzoli PS3, na níž by se měl objevit v půlce roku (v Japonsku). Prozatím není nic bližšího známo, jistá je zejména půvabná vizuální prezentace a nepřehlédnutelný soupis nezaměnitelných postaviček dávající zřetelně na vědomí, že tohle golfové představení nemusíte brát až zase tak vážně. Vedle tradičního pomocného indikátoru na obrazovce, určeného pro správné načasování odpalu a síly švihu, si tu budete moci zahrát i bez obrazové nápovědy, což vzbuzuje asi nejenom mé podezření, že se tady opět čile angažuje na pohyb citlivý Sixaxis.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Na váš eventuálně povedený šťouch existuje spousta různých pohledů, ale v žádném z nich nejsou kupodivu k vidění diváci. Uvidíme, nakolik komorní záležitost z toho nakonec vzejde, v Japonsku si Everybody’s Golf 5 každopádně budou moci osahat už mezi měsíci březnem a květnem, kdy bude na PlayStation Store ke stažení demo. K vyzkoušení bude hraní se dvěma hráči (a také pro dva hráče!) mezi devíti jamkami. Everybody’s Golf oslavuje v létě v zemi rytířů Bušidó desáté výročí svého vzniku a jako takový dárek je případným zájemcům o nejnovější herní kapitolu přislíben nějaký zatím ještě nedefinovaný bonus v případě, že si stáhnou výše anoncované demo. Jelikož je gratis, je to asi to nejmenší, co by fanoušek téhle řady mohl obětovat. U evropských majitelů PS3 platí zase trpělivé čekání, neboť i přes region-free úzus se těžko kdo popere s japonským textem.
zdroj: Gamekult

mart

Nejnovější články