zavřít

Epizoda 2 - Bone: Great Cow Race

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První epizoda adventurního seriálu Bone na motivy komiksů Jeffa Smithe - Out of Boneville - vyšla loni na podzim a zábavnost jí nelze upřít.

Bohužel šlo však podle našeho recenzenta o dílko příliš krátké a jednoduché, nato, aby stálo 20 dolarů. Vyzkoušet jste si jej ostatně mohli sami v hratelném demu. Telltale Games (připomínám, že jde o tým tvůrců známé Sam & Max) nicméně chystají na letošní jaro epizodu druhou, která nese podtitul Great Cow Race, a doufejme, že tentokrát to bude sousto výživnější.


Podle preview na stránkách magazínu Adventure Gamers nemůžete už z principu od Bone: Great Cow Race očekávat ani tentokrát, že bude délkou srovnatelná s hrami jako Grim Fandango nebo Myst. Na druhou stranu se prý ale skutečně jeví být bohatší, obsáhlejší a i o něco delší než první díl. Po grafické stránce se toho pochopitelně moc nemění, přesto pár efektivních vylepšení v tomto ohledu přeci jen zaznamenat lze. Např. postavičku Thorny tvoří úplně nový model, takže vypadá jemnější a mladší. Také její hlas bude nový. Další, určitě vítanou změnou je chronologické řazení uložených her, namísto původního abecedního. O něco lepší má být rovněž herní systém. Hráč se bude moci přepínat mezi všemi třemi hrdiny. Prý to bude mít blízko systému ve hře Day of the Tentacle (že by to bylo tím, že jeden z designérů této hry pracuje i na Bone?). Specifickou součástí hry budou opět dialogy a bude záležet jen na hráči, jak se jimi bude chtít zabývat. Každopádně v nich bude znovu ukryta spousta humoru. V neposlední řadě se můžete samozřejmě těšit také na různá puzzle.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.