zavřít

Entropia Universe přechází na CryEngine 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Starší sci-fi onlinovka nebude inovována na nic horšího než na engine Crysis. + OBRÁZKY

Protože o onlinovkách postavených na CryEngine 2 je zatím slyšet pouze v horizontu následujících let (viz např. Blue Mars), možná zaujme čerstvé oznámení vývojářů z MindArku. Ti se rozhodli tuto technologii, všem jistě známou z vesmírné střílečky Crysis, použít pro renovaci své onlinovky Entropia Universe.

Ta patří mezi jeden z mála projektů, v nichž se stále prodávají virtuální předměty za skutečné peníze. Tedy ne, že byste přímo ve hře platili dolary, ty si musíte nejprve vyměnit za fiktivní měnu PED (Project Entropia Dollars) a teprve s nimi kupčit. A co z toho? Inu, investice do soukromých i business sektorů, nakupování pozemků, prodávání, stavění atd. A pokud statistika nelže, pak jen za předminulý rok se ve hře protočilo v přepočtu přes neuvěřitelných 6 miliard korun. Jak bude nová Entropia vypadat ostatně nejlépe ilustruje sada nově vypuštěných obrázků.


Project Entropia soustavně běží online na svém webu a připojit se můžete bez složení základních poplatků - více o hře v starších článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Zářivá budoucnost v Project Entropia  [23.10.2002 00:45 - kate]
Obrázky z beta verze Project Entropia  [24.10.2001 23:09 - korgull]
Project Entropia beta 2 v obrazech  [24.9.2001 13:54 - korgull]
zdroj: PCGH

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.