zavřít

Endgame - druhý No One Lives Forever?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak se zdá, úspěch skvělé špionážní hry No One Lives Forever z loňského podzimu nenechal klidnými ani ostatní firmy.

Empire Interactive totiž nyní oznámili vývoj nové hry Endgame, která se ani nesnaží maskovat, že je inspirována No One Lives Forever. Krásnou agentku Kate tentokrát nahradí neméně půvabná Jade, která bude muset osvobodit svého milovaného Tylera ze spárů společnosti Sinister Dreamcorp (bleh, to smrdí slaďákem).


Podobné jsou i lokace ve hře - přes New York a chemické továrny až po pevnost v Alpách. Jako první by měla být k dispozici verze pro Playstation 2 letos v listopadu, verze pro Gamecube, Xbox a PC budou následovat na jaře 2002.

leon

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.