zavřít

Elixir Studios plánují Evil Genius 2 a další hru

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S milionem liber na kontě se dá zvládnout ledacos.

Ovšem investoři, kteří by vám takový balík poskytli, se hledají poměrně těžko, a tak se nezávislá vývojářská společnost Elixir Studios se sídlem v Londýně se svým "úlovkem" rozhodla veřejně pochlubit a při té příležitosti oznámit, že má v současné době rozpracované dva nové tituly. Pokud marně hledáte v paměti, s čím tito vývojáři přišli naposledy, pak vám poradím - s originální strategií Evil Genius. V naší recenzi tato hra získala velice pěkných 79 %. Jestliže šéfování mafiánského podsvětí chytlo i vás, jistě budete mít radost z toho, že jedním z oněch nově připravovaných projektů je pokračování této hry. V tuto chvíli však dávají tvůrci dohromady teprve jeho plány, takže na bližší informace je ještě brzy.

Druhá hra je nicméně ještě tajemnější. Mělo by jít o něco velkého, na čem se prý podílí i jakási nejmenovaná americká vydavatelská společnost. K sjednání takové spolupráce mělo prý dojít už před 18 měsíci a jelikož je vydání tohoto tajemného titulu naplánováno na rok 2006, bude ještě dost času na to, aby jsme se dozvěděli mnohem více.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.