zavřít

EA o dočasně slabším vzhledu Red Alert 3

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Komunitní manažer byl nucen objasnit původ obrázků a okolnosti jejich vzniku, aby zastavil nářky nad grafikou.

Na ne-zase-tak-úchvatnou grafiku chystané sci-fi real-time strategie se hned po prosáknutí obrázků snesla vlna kritiky aneb Electronic Arts moc dobře věděli, proč zatím oficiálně vypustili jen dva obrázky. Nicméně web je plný scanů a těch uniklých screenů z Igromania, které jsou po masivním rozšíření potichu tolerovány, a proto byl komunitní manažer EA nucen objasnit související skutečnosti, aby zastavil nářky na slabou grafiku (další obrázky) a s tím spojené šíření negativních názorů na hru:

    Dosavadní screenshoty naplno nereprezentují grafiku Red Alert 3, protože jsou v nízkém rozlišení a protože byly pořízeny před delší dobou kvůli uzávěrce odhalujících článků v papírových časopisech. Od té doby prošla hra mnoha změnami, i po grafické stránce, a proto neberte tyto obrázky (s málo polygony apod.) jako něco finálního. Díváte se prostě jen na Red Alert 3 ve verzi 1.0 (=SAGE engine narychlo převedený z Command & Conquer 3), což je vzhledem k neustále probíhajícímu vývoji úplně běžná situace u kterékoli hry. V řádu pár měsíců spatříte dramatické změny vizuální stárnky, s mnoha novými efekty, vylepšenou vodou, nasvícením scény atd.

Fanstránka CNCCzech.com (už po týdenním výpadku zase běží) jinak napsala, že engine bude optimalizovaný pro vícejádrové procesory a že jeho součást tvoří vlastní fyzikální engine. Jaderné bomby však nebudou ve hře, jejíž příběhové pozadí je velice plytké - Sověti opět chtějí ovládnout celý svět, maniakální americký prezident prahne po vymazání komunismu ze zeměkoule a japonská kampaň se zase točí kolem napjatých vztahů mezi císařem a jeho synem.

Red Alert 3 se plánuje na příští zimu a můžete si ho předobjednat z Xzone - více v našem předešlém zpravodajství.
zdroj: CNCG, PCPowerplay, fansites

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.