zavřít

E3 - The Sims Online nevyjdou v Evropě

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Electronic Arts na výstavě E3 odhalili i své plány týkající se hry The Sims Online, multiplayerové variace na mega-úspěšnou strategii The Sims od Maxisu, kterou prý hrají především ženy a teenageři.

Tato zpráva je ale přiliš nepotěší - podobně jako v případě závodů Motor City Online se totiž počítá s vydáním The Sims Online letos na podzim pouze v USA a Kanadě, kde budou Electronic Arts provozovat své herní servery. Lidé toužící po této hře v Evropě si ji tedy budou muset objednat z některého amerického online-shopu a platit měsíční poplatky přes kreditní kartu, přičemž ji moc nevychutnají kvůli větším pingům při internetovém spojení přes oceán.

zdroj: Turtled

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.