zavřít

E3 preview Brink

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Donést bombu do elektrárny je hračka, čas strávíte spíš přizpůsobováním postavy.

Po roce se na veletrhu E3 znovu objevila sci-fi střílečka Brink od autorů Quake Wars, letos bohužel v trochu nešťastném kontextu, poněvadž její vydavatel Bethesda hru právě odsunul na příští rok. Nezávisle na tom autoři představili krátký výsek z multiplayerové mise na jakési tréninkové mapě, kde se hráč ujal role povstaleckého vojáka a dostal za úkol zničit přilehlou elektrárnu (po otevření inventáře a seznamu questů zjistíte, že do elektrárny je konkrétně možné donést bombu). Mít přesné zadání úkolu na paměti se v Brink vyplatí, protože všechny levely půjde hrát offline i online, takže vás vlastně v obou herních režimech čeká totéž. Předvádějící si poté vybral třídu vojáka, který je sice vyzbrojen jen základním kulometem (jednou ze čtyřiadvaceti zbraní), svého miláčka si nicméně bude moci později ve hře ještě dál přizpůsobit.

Po několika nevýrazných přestřelkách v malém hangáru se hrdina propracoval až dovnitř budovy, kde byla třeba vyměnit třídu a vzít na sebe podobu inženýra. V novém těle jste mohli snadno základnu nahackovat a po u stropu zavěšených trubkách se pak dostat do další části základny, čehož předvádějící využil i na znovuuvedení již profláklého modulu S.M.A.R.T. Ten hráči ve zkratce dovoluje dělat nejrůznější parkourové pohyby, podklouzávat, přeskakovat a vůbec leckterak akrobatizovat, jako byste snad hráli Mirror's Edge z pohledu první osoby. Protože splnění úkolu si vyžádalo už jen triviální nasazení nálože a pak zbrklý úprk, autoři ještě předvedli několik možností přizpůsobení postavy (např. přidání tetování nebo řetězů kolem krku). Jedna věc tady přece jenom potěšila - své postavě budete moci dát libovolný přízvuk, takže váš hrdina bude mít třeba oxfordskou angličtinu anebo naopak mluvit jako černoch odněkud z chudinské čtvrti v L.A.

Brink vyjde příští rok pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3 - více v našem zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Brink - sólová akce s prvky multiplayeru  [21.5.2010 18:18]
Brink na pokraji občanské války  [25.3.2010 22:22]
Přizpůsobení postavy z Brink  [25.1.2010 12:12]

zdroj: GS

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.