zavřít

E3 - oznámení MMORPG Matrix Online

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Film Matrix se stal předlohou i pro nově oznámený titul, který se zařadí mezi MMOG.

Oznámili to dnes v noci zástupci Warner Bros., Monolith Production a EON Entertainment. Hra zatím nemá žádný konkrétní název a tak jí říkejme např. Matrix Online.
Matrix Online bude vlastně doslova a do písmene Matrixem Online. Svět matrixu, který znáte z filmu totiž skutečně touto hrou ožije a bude moci pojmout desítky tisíc lidí, kteří se jím nechají pohltit. Asi není třeba zdůrazňovat, že tento svět bude plně 3D. Matrix Online prý bude kombinovat ty nejlepší prvky z akční adventury a RPG. Pod vedením Warner Bros. budou Monolith Production a EON Entertainment hru navrhovat s použitím nejnovější sady nástrojů a technologií (Discovery System) od LithTech, které jsou mj. obdařeny novým 3D rendererem a vysokokapacitním serverovým systémem. Na obrázky a bližší informace o hře jako takové si budete muset ještě nějaký čásek počkat.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra GRID (PC)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1199 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.