zavřít

E3 - Falcon V a Operation Infinite Resolve

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na E3 se také očekává oficiální ohlášení nového dílu populárního leteckého simulátoru Falcon V od GT Interactive, o kterém jsme vás poprvé informovali již před rokem.

Zatím byl ovšem ohlášen pouze simulátor Falcon: Operation Infinite Resolve, který prý nemá s Falcon V nic společného, ač je od stejné firmy. Zalétáte si v něm v F-16 Falcon a bitevním A-10 Warthog především nad Koreu, kam bude situována kampaň. Chybět nebudou ani jednotlivé scénáře a jejich editor, po internetu si pak najednou zalétá až 12 lidí najednou. Falcon: Operation Infinite Resolve by měl být dokončen do konce roku, tedy patrně dříve než samotný Falcon V. Teď aby se v tom čert vyznal, snad se to během E3 vše vyjasní.

zdroj: Gamespot

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.