zavřít

Důvody posunu Turning Point

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Válečná FPS od Codemasters se o měsíc zpozdí: poslední zoufalý výkřik před vydáním nebo záchrana pro hráče?

Pokud jste si jako my vyzkoušeli demo chystané válečné FPS Turning Point: Fall of Liberty, asi vás nijak nepřekvapí zpráva, že vývojáři se na poslední chvíli honem snaží hru vylepšit a proto si u Codemasters vyprosili ještě měsíční odklad z původně plánovaného února na konec března. Soustředí se konkrétně na chyby v pohybu, zaměřování, chování AI, špatně přeskakujících ukazatelích munice i pěstních soubojích. Doufejme, že nejde jen o poslední zoufalý výkřik před vydáním hry, která se dle dojmů hráčů na různých diskusních fórech z prozatimního dema ukazuje jako katastrofální propadák.


Podobnou obavu ve svých dojmech před pár dny vyjádřilo i IGN, kterému vývojáři předvedli poslední build hry. V něm se např. pořád stává, že po vběhnutí do místnosti si vás nepřátelští vojáci ani nevšimnou a jen tupě zírají na omítku. Kampaň pro jednoho hráče má navíc dle posledních informací zabrat jen okolo šesti-osmi hodin čistého času a to navíc "pro průměrného hráče" (= ve skutečnosti bude nejspíš ještě kratší), což ani při čtyřech obtížnostních úrovních neslibuje příliš dlouhou zábavu. A multiplayer je od začátku koncipován doplňkově a jako takový nabídne jen DM/TDM módy a čtyři mapy.


Turning Point: Fall of Liberty - London trailer

Turning Point: Fall of Liberty vyjde koncem března pro PC, X360 a PS3 (předobjednávka) - více v předchozích článcích.
zdroj: IGN, Gamereactor

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.