zavřít

Dungeon Lords - obrázky a datum vydání

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost DreamCatcher Games dnes oznámila přesný termín vydání nadcházející fantasy RPG studia Heuristic Park - Dungeon Lords.

Patříte-li tedy mezi příznivce tohoto projektu, zaškrtněte si v kalendáři datum 20. dubna 2005. Jak jste si mohli všimnout, jde o další drobné zdržení, neboť už loni na podzim došlo k odložení hry na první čtvrtletí tohoto roku. Ale nebuďme takoví puntičkáři a raději se pojďme podívat do nově aktualizované galerie Dungeon Lords.


nové obrázkykompletní galerie

Dungeon Lords v sobě mísí hloubku výpravné fantasy RPG s flexibilitou ovládacího systému ve stylu FPS. V rámci jejího děje poputujete krajem starověkých hradů a kobek, přičemž se budete muset potýkat s nebezpečenstvími všeho druhu a velikosti (mezi nepřáteli budou např. obří pavouci, goblini, bandité, zombie, atd.). Čeká vás dobrodružství, během kterého se setkáte s celou řadou zajímavých postaviček. Některé z nich vás požádají o nějakou tu službičku, jiné vám naopak pomohou vaše poslání plnit.

Jelikož jde o fantasy hru, vedle zbraní zde budou mít své místo také kouzla (čtyři typy magie, zahrnující vše od klasického metání ohnivých koulí, po vyvolávání zástupů zombií, apod.) a mocné artefakty. Těšit se můžete rovněž na multiplayer s podporou kooperativní hry až pro osm hráčů. Další podrobnosti najdete v preview na PC.IGN, případně v článku na GameSpotu, podle kterého se Dungeon Lords rýsuje jako pěkně vypadající, svižná "hack&slash" gamesa slibující cca okolo 40 hodin hraní.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.