zavřít

Druhý přídavek Warhawk Operation Broken Mirror

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Obtížný terén na ledovcové základně bude vyžadovat změnu taktiky i nové vybavení.

Po prosincovém přídavku Omega Dawn se multiplayerové akce Warhawk (7/10, recenze) dočká druhého rozšíření s názvem Operation Broken Mirror. To přinese novou zasněženou lokaci Vaporfield Glacier s masivní pevností Eucadianů na ledovci. Nacházet se tu bude sedm různých arén: třeba Tundra Assault pro maximální počet 32 hráčů nebo menší Olsavik Village, uzpůsobený pro zápasy nanejvýš 4-8 vojáků.


Do obtížného terénu přijdou vhod 2 typy nového obrněného vehiklu APC (za Eucadiany M-22 APC, pro Chernovany HE7-Walrus), schopné pojmout až 6 pasažérů naráz. Vojáci budou zevnitř moci střílet nebo pobídnout řidiče, aby dočasně zrychlil a bleskově tak protrhl nepřátelskou linii. Vůz si dále bude moci zaktivovat plasmový E-POD, který kolem vehiklu dočasně vytvoří neprostupný štít a také zničí kterýkoliv nepřátelský Warhawk, který se ho dotkne.

Warhawk: Operation Broken Mirror bude ke stažení na PlayStation Network v dubnu za £3.99 (cca 130,- Kč), ještě předtím hned zkraje měsíce autoři zdarma uvolní patch s 2 novými zbraněmi.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.