zavřít

Druhý přídavek pro HoMM IV ve vývoji?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První přídavek k tahové strategii Heroes of Might & Magic IV: The Gathering Storm ještě nebyl v Čechách ani vydán a už se začíná spekulovat o datadisku číslo dvě.

Na oficiálních fórech hry od studia 3DO se objevil dokonce i možný název, kterým by se měl počin honosit a který zní The Winds of War. Jediná bližší informace se pak týká faktu, že by se s ním měl dostat ven také zbrusu nový herní editor. Čím bude jinak datadisk specifický a o co hru skutečně rozšíří, je zatím skryto pouze v hlavách tvůrců z New World Computing.

Jako o předběžném termínu vydání se alespoň pro region Severní Ameriky mluví o jaru 2003, oficiální potvrzení ze strany vydavatele zatím stále chybí. Na zmiňovaných auditoriích se ale už živě spekuluje především na téma, jaké nové fantasy kreatury by se měly v druhém datadisku objevit. Pokud vám tedy leží na srdci nějaký nápad, neváhejte se s ním pochlubit zde.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.