zavřít

Druhá světová v RTS Chain of Command

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

3D real-time strategií z druhé světové války není nikdy dost - to si asi řekli i ve ValuSoftu, a tak začali pracovat na své nové hře Chain of Command.

zdroj: Archiv

V kampani (20 misí) za Američany budete postupně získávat kontrolu nad většími počty jednotek. Začnete prakticky jen s malou skupinkou vojáků a v poslední misi už budete komandovat téměř celou armádu. Vaše strana bude mít k dispozici dvacet jednotek stejně jako Němci, ovládaní počítačem.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Důležitou roli má hrát především terén, jehož podoba půjde ve hře využívat k různým druhům taktiky. Vešekré objekty na mapě by také měly být zničitelné. Destrukce prý budou vždy doprovázet příslušné efekty (výbuchy, kouř) a také věrohodně znějící zvuky. Chain of Command je připravován na první čtrvtletí letošního roku, jinými slovy vyjde pravděpodobně koncem února nebo v březnu.
zdroj: Worthplaying

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.