zavřít

Drsnější pády ve Skate 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Šrámy na těle a krev nebudou jediným posunem oproti jedničce. NOVÉ DETAILY

Návrat do drahého města po pěti letech v kriminálu by měl být důvodem k oslavě, pro hrdinu skejťácké akce Skate 2 však bude představovat spíš zklamání z toho, jak se město změnilo. A co samotná hra?
  • Tentokrát se snáze zraníte, nebo si neopatrnou jízdou zašpiníte či roztrháte oblečení, případně zapříčiníte šrámy na těle. Při obzvláště drsných pádech bude téct i krev, to vše však jen u uměle vytvořených jezdců, abyste takto nemohli znetvořit opravdové profíky, kteří hře propůjčili svoji podobu.

  • Namísto rozjezdových tutoriálů budete od začátku postaveni přímo před obří skokánky u Slappyho, které zkušené jezdce zaměstnají nanejvýš na minutu a nováčkům naopak poskytnou dost prostoru pro sebezdokonalení před výjezdem do města.

  • Všechny změny v prostředí si hra bude pamatovat, vyjma těch, které by narušily chod jejího světa (např. piknikový stůl uprostřed silnice). Budete-li se jich chtít zbavit, jediným stisknutím tlačítka je necháte automaticky vrátit na původní místo.
  • Namísto pěti kamer budete mít dvě vlastní, z nichž jedna vás bude vždy sledovat a druhou si umístíte do prostoru dle vlastní libosti (ideální pro pořizování vlastních filmečků).

  • Větší důraz na peníze se projeví v možnosti zadávat ostatním skejťákům úkoly (např. vyčištění bazénu nebo průpravu některého objektu) i případné koupi pozemku, z nějž si pak uděláte vlastní skateboardový park.

  • Producent hry nedávno řekl, že vzhledem ke stížnostem u prvního dílu je jejich hlavní vývojářskou platformou tentokrát PS3, od čehož si slibují větší vyváženost mezi oběma verzemi.
Skate 2 pro Xbox360 a PS3 bylo potichu odloženo z podzimu na začátek 2009 - více v našich článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Čtyřikrát Skate 2  [16.9.2008 22:22 - levis]
Svět bohatých možností ve Skate 2  [12.8.2008 21:21 - levis]
Na co se těšit ve Skate 2?  [5.8.2008 12:12 - levis]
zdroj: IGN

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.