zavřít

Drogově závislým vojákem v Haze

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nebezpečná droga bude alfou i omegou hry za Mantel: udržíte ji na uzdě? DRUHÁ ČÁST PREVIEW

Naposledy jsme si chystanou PS3 akci Haze přiblížili z pohledu rebelulů, na samém začátku hry si však nasadíte masku armády Mantelu a stanete se jedním z řadových vojáků. I kdyby však UbiSoft již dříve neoznámil, že během hry změníte strany, muselo by to být každému jasné: vojáci Mantelu jsou totiž natolik brutální vraždící stroje, že byste za ně dlouho hrát nevydrželi.

To už neplatí tak jasně třeba pro multiplayer, kde se na stranu vojska rádi přidají zejména nováčci. Hrát za Mantel totiž bude díky profesionálnímu armádnímu vybavení podstatně lehčí: předně budete mít k dispozici šest dávek drogy Nectaru, která se bude během hry postupně doplňovat. Jakmile Nectar vdechnete, okamžitě se vám zostří vidění, zlepší zaměřování i odolnost proti útokům a hlavně jasně rozeznáte spolubojovníky od nepřátel, což přijde vhod nejen v husté džungli.Jakmile to však přeženete, bude zle: obrazovka se rozostří a začne se ošklivě třást, takže nejen, že nic nezaměříte, ale ani nebudete schopni rozeznat vlastní druhy od nepřátel. Jakmile na někoho namíříte, postava začne sama střílet, takže nejlepší obranou bude se někam an chvíli uklidit a vyčkat, než tento stav odezní.

Haze vyjde pro PS3 23. května (předobjednávka) - více v našich dojmech z UbiDays a předchozích článcích.
zdroj: IGN, Gamespy, PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.