zavřít

Dreamland Chronicles bude UFO

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Že naděje umírá poslední, dokazuje i zpráva, že projekt Dreamland Chronicles: Freedom Ridge, o němž jsme Vás téměř před rokem informovali, že jeho vývoj je z mnoha důvodů zastaven, bude znovu obnoven.

Hra byla původně vyvíjena firmou Mythos Games, jež by nyní měla být zastoupena českou vývojářskou společností ALTAR Interactive, s.r.o. (tvůrci Original War), která spolupracuje s britským vydavatelem Virgin Interactive Entertainment. Jak vyplývá z tiskové zprávy, ALTAR by na jedné straně rád blíže spolupracoval s designerem Julianem Gollopem (pozn. na VoodooExtreme se objevil článeček, že pan Gollop o ničem takovém zatím nebyl informován a ani nebyl za tímto účelem kontaktován) za účelem dodržení původní vize, na straně druhé prý bude projekt procházet mnoha změnami a vylepšeními. Také název bude pozměněn, z The Dreamland Chronicles: Freedom Ridge se tak stane UFO: Freedom Ridge. Vydání této strategie je plánováno na Vánoce 2002.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.