zavřít

Drakobijcem v Divinity 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tiskovka upřesňuje nejen rámec příběhu a fantasy světa. + 4 OBRÁZKY

Po nedávném odhalení bylo Divinity 2 oznámeno oficiální cestou, byť tisková zpráva nabízí opravdu jen doplňující informace. Třeba o tom, že se znovu vrátíte do bezčasého magického světa Rivellonu, zničeného milými apokalyptickými válkami. Naděje na mír se však pro tamní obyvatele ukážou marné, když se znovu vynoří démonické síly.


Hrát začnete za bijce draků, resp. člena lovecké skupiny, cestující na hranice světa s cílem vyhladit přemnoženou populaci draků. Během hraní pak postupným zlepšováním vlastních schopností dosáhnete statutu tzv. dračího vládce, tedy zřejmě někoho, koho draci na slovo poslouchají. Autoři dále slibují kombinování nalezených předmětů, bezbřehé počty zbrní atd. A mimo jiné také odlišný styl boje a schopností pro každou nepřátelskou příšeru.

Divinity 2: Ego Draconis vyjde v létě příštího roku pro PC a Xbox360 - více v našich článcích.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.