zavřít

Drakem snadno a rychle v Divinity 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Výměna rolí lovce a loveného by nebyla ničím tak neobyčejným, kdyby se tu z lidí nestávali draci.. + 4 OBRÁZKY

Možná si z dřívějška vzpomenete, že RPG Divinity 2: Ego Draconis začne dračím lovem. Jak se dovídáme z čerstvé tiskové zprávy, v čele party stanou zkušení lovci neboli bývalí učedníci hrdiny prvního dílu, kteří se zavázali pomstit smrt svého mistra a zabít Damiana, jakéhosi úhlavního zloducha celého kraje Rivellonu. Zápletka dvojky se rozvine ze zdánlivě nepodstatného bodu: kdosi spatřil draky v tzv. Zlomeném údolí, informace se donesly k lovcům a ti se rozhodli podniknout na ještěří příšery hon.

Ve skupince odvážných je i dosud nezkušený dobrodruh, hrdina druhého dílu, který pochopitelně pořádně neví, do čeho jde. Výsledek celé akce si netroufají předvídat ani ti nejzkušenější, přesto je rozuzlené překvapením pro všechny přítomné: během bitvy se cosi stane a lovci v sobě najednou objeví schopnost sami se přeměnit v opravdové draky. Netřeba jistě dodávat, že jakkoliv jim to přidá na síle, zároveň ztratí sympatie místního obyvatelstva (posedlého touhou draky definitivně vyhubit) a ocitnou se někde na půl cesty mezi svým původním posláním a těmi, které sami chtěli ulovit..


Divinity 2: Ego Draconis vyjde v létě příštího roku pro PC a Xbox360 - více v našem zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Hon za gobliním srdcem v Divinity 2  [30.8.2008 13:13 - levis]
Drakobijcem v Divinity 2  [9.8.2008 12:12 - levis]
Odhalení Divinity 2  [6.8.2008 22:22 - levis]
zdroj: PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.