zavřít

Drahá svoboda v Nexagon: The Pit

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dalším vlastním dílem společnosti Strategy First bude hra s názvem Nexagon: The Pit, která by se měla objevit v průběhu následujících několika měsíců.

zdroj: Archiv

Po dlouhé době pro Vás máme v galerii připravené čtyři nové obrázky. Nexagon: The Pit je sci-fi akční strategie odehrávající se ve 44. století a nejlépe ji lze prý popsat jako obměnu filmu Running Man (Běžící muž) s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli. Stejně jako v něm, i zde dostanou vězni poslední šanci vydobýt si svobodu v tvrdých soubojích na život a na smrt.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Hra začíná tím, že si hráč vybere tým, s nímž se do "jámy lvové" vydá. Členem Vaší skupiny může být např. něco jako orc a golem jaké znáte z různých fantasy, mimozemšťan (typu tzv. šediváka), robotické týpky nebo mechanizovaný cyborg. Po zvolení týmu Vás čeká další úkol v podobě vytvoření vlastní "svatyně" (Sanctum). Takovou svatyni si hráč postaví ještě než bude spuštěna hra tak, že zde umístí různé objekty a překážky. Řežba začne tím, že Vaši svěřenci ve futuristické bojové aréně pustí do svých nepřátel. Možná to vypadá jednoduše, ale tak jednoduché to zase nebude. Při svých stavbách a výběru bojovníků budete omezeni výší svého konta. Teprve když v souboji vyhrajete, získáte peníze pro nákup nových a lepších struktur a jednotek.

Nexagon: The Pit je postaven na enginu podporujícím zničení úplně všech objektů. Takže schováváním se za čímkoliv určitě nic nevyřešíte. Do dokončení hry ještě zbývá pár měsíců - její vydání je plánováno někdy na konci 2002.
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.