zavřít

Down in Flames, Modern Naval Battles

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Battlefront.com dnes oznámila, že hodlá do světa počítačových her přivést i dvě stolní klasiky - Down in Flames a Modern Naval Battles.

zdroj: Archiv

První jmenovaný titul by měl vyjít ještě letos. Druhý by měl následovat po vypuštění toho prvního. Down in Flames by prý měla zůstat věrná svým kořenům co do atmosféry i "chuti", jen by měla obsahovat různé novinky možné díky počítačovým technologiím, jako například animované 3D letouny a manévry. Tento titul se má soustředit hlavně na taktické souboje bojových letadel během 2. světové války. Má být pojat tahově, přičemž akce bude probíhat unikátním systémem, který hráčům umožní zakusit pocit skutečného vzdušného souboje.
Modern Naval Battles má víceméně rovněž zůstat věrná svým kořenům. Narozdíl od své předlohy, jejíž děj byl zasazen do období "studené války", počítačová obdoba hry pojme období 2. světové války. Objeví se v ní šest národů - Američané, Britové, Francouzi, Němci, Japonci a Italové. Další rozdíl oproti původní stolní hře bude spočívat v tom, že si hráč bude moci sám zvolit flotilu. Dalších informací a obrázků se prý dočkáme později.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.