zavřít

DOOM pro GBA je v prodeji

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud náše herní zpravodajství sledujete pravidelně, jistě Vám neunikla ani zprávička ze začátku měsíce, že nejhranější střílečka všech dob, DOOM, má vyjít i na Game Boy Advance.

Ten dlouho očekávaný den už je tu - DOOM pro GBA už je možné si na některých specializovaných sajtách koupit ($39.99) Bohužel, v ČR zatím GBA není k dostání, takže místní nadšenci si budou ještě muset chvíli počkat nebo si pro tuto pro paření DOOMa nezbytnou krabičku poslat někam do zámoří. Spolu se hrou byl vydán i 6MB filmeček (AVI) na kterém můžete vidět velice povědomé záběry z kapesní verze této hry.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.