zavřít

Doom na GameBoy Advance

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Activision oznámili 6 připravovaných her pro další ganeraci populárního hand-heldu GameBoye, který se připravuje pod názvem GameBoy Advance.

Kdy se tahle věcička objeví na trhu není přesně známé, ale po dnešku už známe alespoň některé tituly pro něj připravované. Jsou to Tony Hawk's Pro Skater, Mat Hoffman's Pro BMX, Shaun Palmer's Pro Snowboarder, Spider-Man: Mysterio's Menace, X-Men: Reign of Apocalypse a DOOM. Ano, čtete dobře, legendární DOOM se objeví i na GameBoy Advance, a to v podobě, v jaké ho známe z PC. Nabízí se vám tak jedinečná šance pařit DOOMa v tramvaji, autobuse a všude jinde, kde nemáte svůj počítač.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.