zavřít

Dojmy z předváděčky Splinter Cell: Conviction

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dva frankofonní kluci z UbiSoftu se rozmluvili o tom, co čeká agenta Sama Fishera. + CZ TRAILER

Alexis Parisot a Max Beland na konferenci UbiSoftu předvedli nové záběry z hraní Splinter Cell: Conviction, navíc doplněné svými postřehy:

  • Pozadí hry: Sam Fisher opustil svoji organizaci, je na soukromé misi a jde po svých vlastních cílech, aby pomstil mrtvou dceru i přítele. Pátrání ho zavede za mužem jménem Dimitrij, který se nachází na Maltě.

Splinter Cell: Conviction - E3 trailer s českými titulky (thx fansite)
  • Když Fisher chytne protivníka pod krkem, přepne se do tzv. vyzvídacího módu, kde bude moci z nepřítele dostat potřebné informace - pokud by mu je přiškrcený protivník nebude chtít dát, Sam ho přitlačí ke zdi, práskne mu hlavou o záchodovou mísu nebo sevře stisk.

  • Sam bude potřebovat být v úvodních misích neviděn a pohybovat se inkognito, proto nebude smět používat žádnou ze svých hráček a např. k otevření dvěří si pomůže drženým střepem.

  • Zvláštní mód Mark&Execute si zapnete přímo ve hře a s jeho pomocí dovede Sam přesně vypátrat protivníka, zacílit na něj a efektivně ho odpravit - třeba novým EMP granátem.

  • Když se Sam Fisher ocitne ve stínech, obraz se automaticky desaturuje téměř do černobílé (a la Saboteur).
  • Pokud nepřátelé Sama ztratí z dohledu, zapamatují si, kde ho naposledy viděli, a pokusí se tento prostor obklíčit a v jeho okolí pátrat. Pokud však bude Sam dost rychlý na to, aby je na jedno z těchto míst přilákal, stanou se mu pak snadným terčem.
Splinter Cell: Conviction vyjde letos na podzim pro Xbox 360 a PC - více v našem zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Únik ze Splinter Cell Conviction  [30.5.2009 19:19 - levis]
Teaser trailer z Splinter Cell Conviction  [15.5.2009 13:13 - levis]
UbiDays trailery: Splinter Cell Conviction, Brothers in Arms Hell Highway, Haze, Assassins Creed  [23.5.2007 11:11 - jd]
zdroj: konference UbiSoftu

levis
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.