zavřít

Do jaderného reaktoru v Code of Honor 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Budgetová střílečka s návštěvou dvě století staré věznice i jeskynního labyrintu. + DOWNLOAD DEMA

Budgetovým střílečkám nikdo z vás asi příliš nefandí, přesto ruku na srdce, kdo dovede odolat a třeba v období herního sucha po nich nakonec nesáhne? Na to ostatně vsází vývojáři z City Interactive, kteří v srpnu uvolní pokračovaní svojí FPS Code of Honor 2: Conspiracy Island, z níž jsou vedle nových obrázků konečně známy také bližší detaily:

  • Příběh točící se okolo teroristy obsazeného jaderného reaktoru na ostrově ve francouzské Guajaně.
  • 9 různých misí, v nichž budete muset zjistit protivníkovu taktiku, abyste se znovu zmocnili kontroly nad jaderným reaktorem.
  • Rozlišná prostředí včetně jeskynního labyrintu, věznice z 19. století, výzkumného střediska a dalších.
  • Upravený engine JupiterFX s dynamickým nasvícením a lepšími efekty.
  • Nový krycí systém s možností střelby naslepo.
  • Průstřelné objekty, díky nimž budete moci dostat protivníka i za dřevěnou bednou a naopak si muset dávat pozor na to, aby vás nestihl podobný osud.
  • Možnost upravit si vlastní zbraň a přepínat mezi klasickým módem a odstřelovačkou s hledáčkem.
  • Dva zcela rozdílné konce.
Dalším z důvodů, proč byste po hře mohli sáhnout, budou i její nízké hardwarové nároky. Ke spuštění vám totiž bude stačit 1GHz procesor, 512MB operační paměti a obyčejná grafika GeForce nebo ATI Radeon s 32MB a nainstalovaným DirectX 8.1. Mezi podporovanými systémy nechybí ani Windows 98 či Millenium, naopak chybí Vista. Vývojáři dnes uvolnili hratelnou demoverzi (515 MB), ke stažení z WP, GZ, FileShack nebo AtomicGamer.

Code of Honor 2: Conspiracy Island vyjde v srpnu pro PC - více v předešlém zpravodajství.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.