zavřít

DiRT 3 - první informace

- Preview autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Vedle historického módu přinese i extrémní jezdeckou disciplínu.

Codemasters do světa opatrně pouští první střípky o svých off-road závodech DiRT 3, v jejichž názvu už tentokrát nefiguruje jméno před pár lety zesnulého jezdce Colina McRae. Zatímco oficiální popisek pro internetové obchody hovoří pouze o jízdě na půdě Evropy, Afriky a USA či o tom, že hra přinese přes padesát vozů, nové lokace a více tras na jednotlivých mapách, nyní již jsou známy i konkrétnější podrobnosti. DiRT 3 by třeba měl představovat návrat tradičnímu pojetí rallye a také obsahovat historický mód, kde si vyzkoušíte vozy Mini Cooper, Ford Fiesta, Audio Quattro nebo Delta Integrale. Novinkou bude také extrémní jezdecká disciplína Gymkhana a s ní související herní mód Compound, který vás vezme do offroadové arény pod širým nebem. Tady budete s přáteli moci poměřit síly online i po lokální síti.


Podle výtahu prvních informací z časopisu EDGE jinak hra přinese i zlepšený model nasvícení scény. Zajímavě zní také čtyři nové "párty" módy pro online hraní: Transporter, Gold Rush, Outbreak a Cat'n'Mouse. Singleplayerová část hry se má jinak zásadně lišit od DiRT 2 a patrně tak rezignuje na způsob, kterým se dvojka pokusila přiblížit život superhvězdy (maringotka, fanoušci atd). V tomto ohledu se má třetí DiRT podobat spíš formulím F1 2010. A konečně: vyjma lepšího interface a podpory Youtube hra slibuje stovku tratí, což je víc než dvojnásobek z druhého dílu.


DiRT 3 - teaser trailer

DiRT 3 vyjde příští rok pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3.

zdroj: IGN

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.